התקשרו עכשיו: 054-9529365
לקוחות ממליצים
התייעצות עם מומחה
תרומתינו לקהילה

אלטעזאכן מודרני

“אלטעזאכן” היא מילה שמעוררת ברובנו זיכרונות שמעלים חיוך. אבל עבור מי שזקוק לעזרה בפינוי חפצים (פינוי דירה, פינוי מקלט, פינוי מחסן וכדומה) המונח אלטיזכן, שמשמעותו ביידיש הוא "דברים ישנים", הוא הרבה יותר מביטוי נוסטלגי. כל מי שעבר אי פעם דירה, קיבל ירושה או שמילא את ביתו בחפצים רבים ומיותרים (החל באנשים שאינם אוהבים להיפרד מהחפצים שלהם עד למקרים מובהקים של אגרנות כפייתית) מבין שאלטעזאכן הוא שירות נחוץ שחוסך זמן, ריצות ומשאבים.

 אלטעזאכן – פינוי חפצים

שירותי אלטעזאכן מודרניים מושתתים על הרעיון שמצוי בבסיס המוסד המיתולוגי משכבר הימים – סיוע בפינוי חפצים שאינם בשימוש. בעת פינוי דירות, פינוי מחסנים, פינוי מקלטים או לקראת ריענון הבית הכרוך בפינוי אגרנות כפייתית, וגם לאחר קבלת עזבון הכולל רכוש רב – פינוי ירושות ועזבונות – נחוצים שירותי אלטיזכן. כשאתם עומדים מול הרבה מאד רכוש ותוהים איך למיין, לאן להעביר, למי לתרום, לאן להשליך ומי, למען השם, יוכל להרים את כל הציוד הזה, סימן שאתם מחפשים אלטעזכן, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

אלטעזאכן בתל אביב

מה כוללים שירותי אלטזעכן?

שירותים מעין אלה עוסקים במיון חפצים ובייעודם להשלכה כפסולת, לתרומה או לשימוש על ידי המפנים. השירות כולל העברה של החפצים המיועדים לתרומה לגופים הנבחרים, והעברת החפצים המיועדים להשלכה לאתרי פסולת מורשים, בתיאום עם הרשויות המקומיות, חשוב מאוד לדעת היכן ניתן לזזרוק פסולת כמו רהיטים או תכולת מחסן מבלי לקבל קנס, למידע נוסף הקלק כאן. פעולה בכל דרך אחרת תגרור קנסות, שכן אסור להשאיר ריהוט ופסולת בכמות גדולה ברחוב, ואפילו לא בקרבת פחים עירוניים.

מהם היתרונות של שירותי אלטעזכן?

  • חסכון במשאבים – זמן וכאב ראש – שירותי אלטעזאכן יחסכו לכם זמן, פשוטו כמשמעו. אנשים מיומנים בעבודות מעין אלה יוכלו לבצע את המלאכה במהירות וביעילות עבורכם.
  • חיסכון בכסף – כאמור, השלכת פסולת באופן בלתי חוקי עלולה לגרור הטלת קנסות. עוד על החוק לפינוי פסולת ורהיטים תוכלו לקרוא כאן.
  • יעילות – בכל הנוגע לשירותי אלטיזכן תל אביב אינה יוצא דופן. השירותים הללו מוענקים בכל מקום ולכל מטרה. כך, למשל, תוכלו למצוא אלטעזאכן בתל אביב, כמו גם בשאר חלקי הארץ. החברה מתחייבת לשמור על שלמות החפצים ולבצע פינויים מבלי לפגוע בשלמותם.

אלטיזכן – הפתרון למניעת כאבי גב

שאלת השאלות בעת פינוי דירות וכדומה היא כמובן, מה לעשות עם כל החפצים הכבדים? במקום לאמץ את הגב ולסחוב אותם עצמאית, מלאו פרטים ונחזור אליכם עם סל שירותים מקיף עוד היום!

רגע, לאן תלכו?

קבלו הצעת פינוי בבדיקה מהירה