אלטעזאכן

לוגו עדי

רוצים לקבל הצעה עבור שירותי אלטעזאכן?
מלאו פרטים:

יותר מדי חפצים – זוהי בעיה מוכרת בקרב אנשים רבים. ככל שעוברות השנים, כך הבעיה הופכת לקריטית יותר בקרב אנשים רבים, היות שכל שנה מביאה איתה יותר ויותר חפצים. קיימת אפילו תופעה פסיכולוגית מוכרת שנקראת אגרנות כפייתית ואינה מאפשרת לאנשים לזרוק חפצים, גם אם מדובר בלא פחות מזבל שכבר אין בו צורך. במקרים אחרים, מדובר בחפצים שיש בהם צורך, אך לא לאדם הספציפי (בשל גיל, מצב בריאותי וכן הלאה). במקרים אלה, אלטעזאכן הינוו פתרון מעולה למקרים רבים.

“אלטעזאכן” היא מילה שמעוררת ברובנו זיכרונות שמעלים חיוך. אבל עבור מי שזקוק לעזרה בפינוי חפצים (פינוי דירה, פינוי מקלט, פינוי מחסן וכדומה) המונח אלטיזכן, שמשמעותו ביידיש הוא "דברים ישנים", הוא הרבה יותר מביטוי נוסטלגי. כל מי שעבר אי פעם דירה, קיבל ירושה או שמילא את ביתו בחפצים רבים ומיותרים (החל באנשים שאינם אוהבים להיפרד מהחפצים שלהם עד למקרים מובהקים של אגרנות כפייתית) מבין שאלטעזאכן הוא שירות נחוץ שחוסך זמן, ריצות ומשאבים.

 אלטעזאכן – פינוי חפצים

שירותי אלטעזאכן מודרניים מושתתים על הרעיון שמצוי בבסיס המוסד המיתולוגי משכבר הימים – סיוע בפינוי חפצים שאינם בשימוש. בעת פינוי דירות, פינוי מחסנים, פינוי מקלטים או לקראת ריענון הבית הכרוך בפינוי אגרנות כפייתית, וגם לאחר קבלת עזבון הכולל רכוש רב – פינוי ירושות ועזבונות – נחוצים שירותי אלטיזכן. כשאתם עומדים מול הרבה מאד רכוש ותוהים איך למיין, לאן להעביר, למי לתרום, לאן להשליך ומי, למען השם, יוכל להרים את כל הציוד הזה, סימן שאתם מחפשים אלטעזאכן, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

אלטעזאכן בתל אביב

מה כוללים שירותי אלטעזאכן?

שירותים מעין אלה עוסקים במיון חפצים ובייעודם להשלכה כפסולת, לתרומה או לשימוש על ידי המפנים. השירות כולל העברה של החפצים המיועדים לתרומה לגופים הנבחרים, והעברת החפצים המיועדים להשלכה לאתרי פסולת מורשים, בתיאום עם הרשויות המקומיות, חשוב מאוד לדעת היכן ניתן לזזרוק פסולת כמו רהיטים או תכולת מחסן מבלי לקבל קנס, למידע נוסף הקלק כאן. פעולה בכל דרך אחרת תגרור קנסות, שכן אסור להשאיר ריהוט ופסולת בכמות גדולה ברחוב, ואפילו לא בקרבת פחים עירוניים.

מהם היתרונות של אלטיזכן בשבילכם?

  • חסכון במשאבים – זמן וכאב ראש – שירותי אלטעזאכן יחסכו לכם זמן, פשוטו כמשמעו. אנשים מיומנים בעבודות מעין אלה יוכלו לבצע את המלאכה במהירות וביעילות עבורכם.
  • חיסכון בכסף – כאמור, השלכת פסולת באופן בלתי חוקי עלולה לגרור הטלת קנסות. עוד על החוק לפינוי פסולת ורהיטים תוכלו לקרוא כאן.
  • יעילות – בכל הנוגע לשירותי אלטיזכן תל אביב אינה יוצא דופן. השירותים הללו מוענקים בכל מקום ולכל מטרה. כך, למשל, תוכלו למצוא אלטעזאכן בתל אביב, כמו גם בשאר חלקי הארץ. החברה מתחייבת לשמור על שלמות החפצים ולבצע פינויים מבלי לפגוע בשלמותם.

כיצד מזמינים את השירות?

אם אי פעם שמעתם את הכרוז בשכונה שלכם, סביר להניח שהרכב יעבור שם מדי פעם, ואז ניתן לפנות לאנשים שברכב ולסיים את העניין בן רגע. במקרים אחרים, ניתן לפנות לחברה אחראית המתמחה בביצוע פינויים מכל הסוגים ונותנת פתרונות לכל סוגי הפינויים. ישנם חברות המציעות פינוי דירה בחינם ואפילו תשלום עבור חפצים בעלי ערך (פריטי ריהוט מיוחדים וישנים או כל דבר אחר שיכול לעורר את עניינם של הקונים בשוק הפשפשים). עד כמה שהשירות נשמע פשוטט ואפילו פרימיטיבי – מדובר בדרך פעולה שקיימת כבר יותר ממאה שנה – ולמרות השינויים הרבים שאנו עדים להם, חפצים נשארים חפצים ותופעת האגרנות נותרת כפי שהייתה גם כן, והשירות נותר אקטואלי.

זקוקים לשירותי אלטיזכן? פנו אלינו עוד היום בטלפון 054-9529365 ונשמח לעמוד לשירותכם!

או שפשוט תשאירו את הפרטים שלכם כאן:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא אלטעזאכן:

האם האלטיזכן של היום שונה מזה של פעם?

התשובה היא כן ולא. לא – כי המהות של השירות אותו מספק אלטיזכן לא השתנתה – פינוי חפצים. כן – כי כיום כמעט ולא תראו רכב אלטעזאכן שעובר ברחוב וצועק ברמקול שהוא קונה ומוכר ציוד. כיום השירות הרבה יותר ממוסד ומקצועי, כולל צוותי פינוי רבים וניתן לתאם מראש כל פינוי עם החברה המבצעת.

איפה אתם מספקים שירותי אלטיזכן?

אנו מספקים שירותי אלטיזכן בעיקר במרכז הארץ, אך בהחלט מגיעים מדי פעם גם לחלקים הצפוניים והדרומיים של הארץ. פנו אלינו לקבלת תשובה האם נוכל להגיע לפנות ציוד גם מאצלכם.

רגע, לאן תלכו?

קבלו הצעת פינוי בבדיקה מהירה