פינוי מקלט

לוגו עדי

רוצים לקבל הצעה עבור פינוי מקלט?
מלאו פרטים:

המקלטים בבניינים הישנים בישראל הנם מקלטים משותפים שלכאורה ניתן להשליך אליהם את כל מה שלא נמצא בשימוש כרגע אבל חבל לזרוק, דברים שבורים שחשבנו לתקן, פריטים שונים שחשבנו לשמור או להעביר הלאה ואגרנו במקלט ועוד כגון: רהיטים, בגדים, משחקים, מוצרי חשמל, כלי בית וכדומה. הצטברות הציוד עם השנים הופכת אותו למלוכלך ומאובק ומזמינה אליו טפילים ומכרסמים. כך הופך המקלט למקום בלתי אפשרי לשהייה. הדברים נצברים שנים על גבי שנים, לעיתים מדיירים שאחסנו חפצים במקלט ועברו דירה והחפצים נותרו שם, לעיתים מאנשים שאחסנו חפצים במקלט ונפטרו ועוד המון סיבות כאלה ואחרות. מקלט בבניין צריך להיות מתוחזק, שמור, ריק ומוכן לאכלס בכל זמן נתון. לשם כך בדיוק אנו מציעים לכם שירות פינוי מקלט מהיר, יעיל ומקצועי.

פינוי מקלטים – הבטחון שלכם הוא העבודה שלנו

לאור המצב הביטחוני בו נמצאת מדינתנו, כדאי לבצע פינוי מקלט ולהשאירו ריק נקי ומסודר לכל צרה שלא תבוא. מקלט בבניין נועד למטרה אחת ברורה והיא לשמש מקום מחסה לדיירי הבניין במצב חירום. פינוי מקלט הוא עניין חשוב מדי בכדי להקל בו ראש ולדחותו. לכן, חשוב מאוד שהשכנים ייקחו את העניינים לידיים וידאגו לעשות משהו בנדון. מכיוון שברוב המקרים אף שכן לא יעסוק בעניין מפאת חוסר זמן , השקעה מאמץ וכד', הפתרון הטוב ביותר למצב יכול להגיע מחברה המציעה שירות של פינוי מקלטים ללא תשלום וללא כל תמורה מצדכם, אלא תמורת החפצים הנמצאים במקלט בלבד.

פינוי מקלטים בחינם

אז למה לבצע פינוי מקלט דווקא איתנו? למה לא לבד?

פינוי מקלט אשר נאגרו בו חפצים על גבי חפצים עלול להיות מסוכן. אף פעם לא ניתן לדעת מה תמצאו מתחת לחפץ כבד המונח ללא תזוזה וללא שימוש כבר זמן רב. ייתכן שמתחיו שוכב חפץ חד המציץ מבלי שנשים לב אליו. כמו כן, תיתכן סכנה שחפץ כבד ייפול על ראשנו בעת שניקח חפץ אחר. יתרה מכך, עם השנים הצטברו אבק ולכלוך ומן הסתם שחברינו המכרסמים שורצים שם – באמת תרצו להתעסק בזה? לכן, עדי פינויים הנה חברה מקצועית המתמחה בנושא של פינוי מקלטים אשר מעסיקה עובדים מקצועיים שיעשו בשבילכם את העבודה השחורה. יש ברשותנו את כל הכלים לבצע פינוי מקלט בצורה מהירה, יעילה והחשוב מכל בצורה בטיחותית. חברת עדי פינויים עובדת עם ציוד ירוק, בשיתוף מחלקת התברואה, משליכה פסולת לאתרי פסולת מורשים בלבד ושומרת על אזור מגוריכם ריק ונקי. בסיום עבודת פינוי המקלט שלנו, תקבלו מקלט ריק, נקי ומסודר, בו תוכלו לשהות בנועם בכל מצב ורגע נתון. כעת יש לכם מקום בטוח לשהות בו בעת צרה.

עדי פינויים עושה עבורכם את השירות בחינם ולא גובה מכם אף ולא פרוטה. שירות פינוי המקלטים שלנו ניתן תמורת החפצים הנמצאים במקלט בלבד, נעשה בשעות נוחות בתיאום עמכם ולא גוזל מכם לא זמן ולא ימי עבודה.

פינוי מקלטים ותרומה לנזקקים – עדי פינויים

מסך הפריטים יתרמו דברים רבים לצדקה למאגר תרומה הקיים אצלנו. למידע נוסף, ניתן לקרוא על כך בעמוד אודות.

אנחנו מבטיחים להיות זמינים בכל חלקי הארץ, בכל שעה, בכל יום, ולספק לכם את העבודה המהירה, היעילה והטובה ביותר בתחום. לצד מקצועיות מוחלטת ויחס אדיב, לא תמצאו טוב יותר מעדי פינויים.

אז למה להסס? השאירו פרטים או חייגו אלינו בטלפון 054-9529365 ונשמח לעמוד לשירותכם.

או פשוט מלאו פרטים:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא פינוי מקלטים:

מדוע חשוב לבצע פינוי מקלטים כמשצטבר בהם ציוד שאינו חיוני?

2 סיבות מרכזיות: הראשונה – הגיינה, השנייה – במדינה שלנו לא חסרים לצערנו טילים שנופלים ורצוי שנהיה ערוכים עם המרחבים המוגנים שלנו באופן שבזמן אמת לא יעכב אותנו מלהיכנס להתמגן בהם.

האם אתם מעניקים את השירות בכל רחבי הארץ?

כן, אנחנו עובדים כמעט בכל הארץ – מחיפה ועד באר שבע. אך אם יש צורך בפינוי מקלט עם ציוד רב, ישנה אפשרות שנגיע גם צפונה/דרומה מכך. פנו אלינו לקבלת כל הפרטים.

רגע, לאן תלכו?

קבלו הצעת פינוי בבדיקה מהירה