פינוי תכולת דירה

לוגו עדי

רוצים לקבל הצעה עבור פינוי תכולה?
מלאו פרטים:

פינוי תכולת דירה – מתי צריך את זה?

  • לדירה שעברה בירושה ומלאה בחפצים אישיים.
  • לבית שנפגע במהלך שריפה או הצפה.
  • לפינוי שטח מחסן שמלא תכולה ומסוכן מרוב פריטים שנזרקו בתוכו.

מה עושים עם תכולתו של בית של מישהו, חפציו האישיים ופריטים שנאספו במהלך חיים שלמים? ובכן, זוהי הנקודה בה אנו נכנסים לתמונה. עדי פינויים קונה תכולת דירה מכם. בנוסף, אנו מציעים גם שירות של פינוי דירות עבורכם, כל פריט למקומו (חפצים בעלי ערך למכירה, אחרים לתרומה, ופסולת לאתרי הפסולת המתאימים). חשוב לדעת היכן ניתן לזרוק רהיטים ופסולת מבלי לקבל קנס.

השירות שאנו נותנים הנו ב-ח-י-נ-ם (למעט מקרים חריגים), איננו גובים כסף על פינוי תכולת דירה. ובנוסף, אנו דואגים שחלק נכבד מהחפצים המפונים ייתרם לאנשים שזקוקים להם מאוד ופסולת תושלך רק היכן שמותר (אנו עובדים בתיאום עם שירותי התברואה בעיר ותחת חוקים עירוניים רלוונטיים).

פינוי תכולת דירה – פרקטיקה לצד רגישות

אנו מאמינים גדולים ביצירת מצב בו כולנו יוצאים מורווחים. לכן, חרטנו על דגלנו לספק ללקוחותינו שירות מקצועי, נוח, מאורגן ומתוכנן, כדי שתצטרכו להתעסק עם הפינוי כמה שפּחות. את השירות שאתם מקבלים מאיתנו בעדי פינויים אנו מציעים ללא תשלום. אולם, אנחנו עדיין צריכים להתפרנס בכבוד ולהתקיים. המקור לפרנסתנו נמצא במכירת פריטים שונים שנשמטים במהלך פינוי תכולה, בשווקי פשפשים או מכירתם בחנות יד שנייה שלנו וכך אנו יכולים להמשיך להתקיים. בעבור חפצים יקרי ערך אנו כמובן משלמים. אם אינכם בטוחים מה לעשות וכמה לגבות – השתמשו בליווי שאנו מציעים; אנו נותנים ייעוץ והערכת התכולה בטרם פינוי תכולה כדי שתוכלו להחליט כיצד להתקדם.

קניית תכולת דירה

קניית תכולת דירה
קניית תכולת דירה

קניית תכולת דירה – איך זה מתבצע בפועל?

קניית תכולת דירה – איך זה מתבצע? בשביל לענות על השאלה הזו, צריך להבין מי אנחנו. אנו שמחים לומר שמה שהתחיל על ידינו כמפעל חברתי שכונתי קטן לפני הרבה שנים, צמח והפך לחברה שלנו, עדי פינויים. החברה מבוססת על ראיית עולם חברתית ועסקית בחבילה אחת. מצד אחד, אנו מפנים עבורכם בתים, דירות, חצרות או כל שטח אחר שעמוס בפריטים חסרי תוחלת עבורכם, ואנו עושים זאת בחינם. ומצד שני, אנו מתפרנסים מהתהליך. חברת עדי פינויים קונה תכולת דירה מכם, מפנה אותה ומוכרת את חלקה, וכך מתפרנסת.

אנו משלמים על פריטים בעלי ערך שנמצאים בדירה, ריהוט, כלים, חפצים שימושיים, חפצי זהב וכסף, תכשיטים, חנוכּיות, חפצי נוי ועוד. לפני קניית התכולה. אנו מבצעים הערכה יסודית יחד עמכם של שווי החפצים הנמכרים ומתכננים את הליך הפינוי. אנו מתחייבים להערכה אמינה ומקצועית. בהמשך הליך הפינוי, חלק מהחפצים נתרמים וחלקם נמכרים הלאה בחנות היד השנייה שלנו או בשווקי פשפשים אם מדובר בפרטים שנפלו בתהליך או חפצים קטנים, מה שנקרא בחיבה 'פּיצ'פקעס'. ובתוך כל התהליך הזה, אנו מנהלים גם מפעל תרומות. חפצים רבים עוברים הלאה למשפחות מצוקה שנמצאות במאגר גדול וחסוי אצלנו.

כשמחפשים קונה תכולת דירה – הבחירה בנו משתלמת!

כדאי לפנות אלינו כי אנחנו גם יודעים מה צריך לעשות, גם עושים את העבודה בחינם וגם על הדרך עושים מצווה בשמכם ובשמינו ועוזרים לאלו שאין להם. כשאתם ניצבים ומגרדים את הראש אל מול ערימות של פריטים אישיים וחפצים ואינכם יודעים אם לזרוק, למכור או לתרום, אנחנו כאן לעשות סדר. נייעץ לכם על מחיר מומלץ למכירת החפצים, נארוז בעצמנו את כל מה שמיועד לפינוי (אנו באים מצוידים בכל מה שצריך לאריזת דירה יעילה), נוביל את החפצים, התרומות והזבל – כל דבר למקומו. ואם לומר בפשטות את השורה התחתונה – נעשה לכם סדר בבלגן ונשאיר אחרינו בית נקי ומוכן לשימושכם. אנחנו יודעים מה אנחנו עושים, וגם אחרי כל כך הרבה שנות ניסיון, מבינים היטב את רגישות המצב ורוצים להיות שם בשבילכם מכל בחינה. בסופו של יום, כולנו בני אדם.

פינוי תכולה בחינם
לפני ואחרי – פינוי תכולת דירה של עדי פינויים 

פנו אלינו עוד היום לקביעת פגישה ללא שום כל התחייבות מצידכם,
צלצלו או צרו קשר באתר ונשמח לעמוד לשירותכם 054-9529365.

לקבלת הצעת מחיר על פינוי תכולת דירה שלחו פרטים >>

רגע, לאן תלכו?

קבלו הצעת פינוי בבדיקה מהירה