הכל על החשיבות שבפינוי מקלט

פינוי מקלט בעזרת חברת פינויים
תפריט ניווט

מעבר דירה או בית עשוי להפוך לאחת המשימות המורכבות ביותר שעל אדם לבצע במהלך חיי היומיום שלו. הכמויות הבלתי נתפסות של חפצים ושל פריטים שיש לכל אחד מאתנו עשויות לעורר פחד ואפילו פניקה, וללא סיוע מקצועי (של מובילים – אף על פי שלעיתים נדרשת גם עזרה פסיכולוגית) אי אפשר לעבור את השלב הזה בהתנהלות היומיומית בשלום. יתר על כן, ללא ביצוע תקין של פינוי דירה, התהליך עשוי להיגרר לפרק זמן ארוך, לפגוע בעבודה ובפרנסה של האדם, ובסופו של דבר לעלות ביוקר והרבה יותר מכפי שעולה שירות הובלות מקצועי. כמו כן, חשוב מאוד לשים לב לפינוי של אזורים הקרובים לדירה שלכם שנמצאים באחריותכם, אפילו אם הם נפרדים, כגון מקלט או מחסן.

מה הקושי האופייני למשימת פינוי מקלטים?

הליך פינוי מקלט עשוי להגיע בשלב שבו כל החפצים של הדירה כבר ארוזים ומוכנים, והדבר האחרון שאתם רוצים לעשות הוא להתחיל לנבור בחפצים בחדר נוסף. מה גם, שפעמים רבות המקלט הופך למקום מוזנח במיוחד, שבו זורקים חפצים לא חשובים ובאופן כללי – פחות מקפידים בו על הניקיון והאסתטיקה. קיימת תופעה בארץ שבה נזכרים בקיומם של המקלטים אך ורק ברגעי חירום בהם מתעורר סיכון ביטחוני כלשהו הדורש מאתנו להתכונן לעצם הרעיון של בילויי שעות ארוכות במקום זה.

האם זו האחריות שלכם?

במסגרת פינוי דירה, רבים מאתנו צריכים להתמודד עם משימות נוספות, כאשר אחת מהן היא פינוי מקלטים ומחסנים הקשורים לדירה. גם אם לא תמיד מדובר באחריות ישירה, תמיד כדאי להשאיר סביבת מגורים נעימה לדיירים הבאים – כולל המקלט. מדובר במעשה ראוי שגם אתם הייתם רוצים שיעשו למענכם. לפיכך, כדאי מאוד לדאוג להביא מומחים לפינוי המקלט, או לבצע את המלאכה בעצמכם. לחלופין, קיימת אפשרות של שמירה על סדר ועל ניקיון באופן קבוע, אך למרבה הצער, רובנו איננו מצליחים בכך.

מדוע מומלץ להזמין מובילים מקצועיים לביצוע הפינוי?

רבים מאתנו חוששים להתקרב למקלט, ויש לכך סיבה טובה – עשויים להיות שם חרקים ומכרסמים, שאריות רקובות של דברי מאכל שנזרקו שם, רטיבות ועובש וכיוצא באלה. לכן, אם הדירה היא אזור בו יש לכם שליטה מוחלטת פחות או יותר, המקלט אינו כזה. עם זאת, פעמים רבות פינוי מקלטים מסייע למצוא חפצים ורהיטים שהלכו לאיבוד ולפתור בעיות שונות לדיירים העתידיים שעשויים להיעזר בו בתור מקום לשמור בו אופניים, עגלות ילדים וכן הלאה. ביצוע פינוי דירה מושלם כולל גם את המקלט – זכרו זאת ובצעו את המעבר בצורה נכונה וראויה.

כתבות נוספות שיכולת לעניין אותך

קבלו הצעת מחיר

גם בימים אלו אנחנו ממשיכות לעבוד, תוך מתן זהירות ובהתאם להנחיות משרד הבריאות. נשמח לשרת גם אותך!

רגע, לאן תלכו?

קבלו הצעת פינוי בבדיקה מהירה