תרומתינו לקהילה

עדי פינויים הינה חברה העוסקת בפינוי וקניית תכולת דירה. כמו שכולם יודעים, תכולת דירה מלאה מכילה חפצים רבים ושונים ולעדי פינויים יש מאגר של אנשים, עמותות, משפחות ,סטודנטים וכו', אשר זקוקים לדברים רבים שונים. מאגר התרומות התחיל מתרומה לחבר במקום המגורים, לאחר מכן נתקלנו בשכנה שהייתה צריכה ארון בגדים. כך, לאט לאט, התפשטה השמועה על עיסוקינו. מרשימה קטנה על דף שהלכה והתמלאה בקצב מסחרר שהפכה למאגר תרומות חסוי ואנונימי.

במהלך פינוי דירות אנו נתקלים בחפצים רבים אשר מצבם בלוי ורעוע , וחלקם עוד שמיש ותקין. הפריטים שאינם שמישים מפונים לאתר פסולת מורשה. מוצרי החשמל (מיקרוגל,תנור,מקרר,מכונת כביסה, וכו)נתרמים בלי קשר לגילם. רהיטים עתיקים נקנים על ידינו ונמכרים מאוחר יותר ,פריטי ריהוט כגון: מיטות,ספריות,ארונות בגדים,ועוד נתרמים. כלי בית וחפצי נוי, כמו גם תמונות קיר ונברשות הם הדברים העיקריים שמהם אנו מתפרנסים ,ולכן הם עוברים מיון על ידינו במהלך האריזה – חלק מהם נתרם והשאר נמכר. בגדים, מעילים,נעליים ושאר פרטי לבוש נארזים ונלקחים למכירה.

לאחר המכירה הפריטים הנותרים נארזים בשנית ונתרמים לבתי אבות שונים בארץ. לבסוף, מצעים, מגבות, שמיכות נתרמות לפי מצבן: אלו שבמצב טוב נתרמות לגופים שונים שעליהם אנחנו מנועים מלפרט, והשאר, שבמצב בלוי יותר, נתרמות לצער בעלי חיים בתל אביב, בכדי לחמם כלבים וחתולים בחורף הקר.

אנחנו בעדי פינויים משלמים ביושר ובהגינות עבור כל תכולה. נשמח להיות לכם לעזר, ולמצוא שימושים חדשים לרכוש הישן שלכם.

 

tzahar

האביב כבר הגיע .. התחיל חורפי יותר מכל שנה , סקרים מוכיחים שאביב כזה חורפי אינו נפתח ככה 20 שנה .
כולנו נמצאים בבית לבושים בגדים חמים,עם תנור, הסקה,מזגן, אם קר לנו יש לנו כיצד להתחמם והם ..הם ישנים בכלוב מבטון על רצפה קרה,אם קר להם חוץ מלרעוד, אין להם עוד מה לעשות. אתם ואז אנחנו הדרך שלהם להתחמם, כיצד אתם שואלים ? זאת הדרך : קיבלתם עיזבון, ירושה, תכולת דירה , לקחתם את כל מה שהיה לכם ערך סנטימנטלי אליו זה הזמן להתקשר אלינו.אתם מתקשרים מתאמים עם נציג מטעמנו, קבעתם פגישה? מעולה אתם בדרך הנכונה. יגיע נציג לביתכם בזמן הנוח שלכם בו תאמתם איתו, תקבלו ממנו הצעת מחיר/הצעת פינוי ,עבור תכולת הדירה, עיזבון,ירושה.

לאחר שסגרנו יחד,סיכמנו ותאמנו יום פינוי כאן נכנסת התרומה לצב"ח-צער בעלי חיים. בכל עיזבון וירושה ישנם בתוך הבית מגבות, מצעים, שמיכות,וכריות. הרי לא באמת ניתן לעשות משהו עם מגבות ומצעים משומשים, מי ירכוש את זה ? מי יעשה בזה שימוש? גם אגודות רבות המקבלות זאת כתרומה עם דברים נוספים מוכרות את זה בשקלים בודדים, ולא תמיד הכל נמכר..וכמו ברוב הפעמים זה מסך התרומות שנזרקות,או הופכות לסמרטוטי רצפה.
אבל בעזרתכם אנחנו נעשה בזה שימוש !!!
המצעים והמגבות נתרמות לצער בעלי חיים, שם הם דואגים כיצד לחמם את הכלבים והחתולים בחורף הקר. בזכותכם וגם בזכותנו החורף הם ישנו טוב יותר .

"הזבל של האחד, זהב בשביל האחר".

truma-3

truma-4

 

האדם היה אוסף את יצירותיו הספרותיות תחת ספרים עוד מימי בראשית.
בתחילה היו אלה מגילות קלף, וספרים מצומצמים בהקיפם.
באמצע המאה ה-15 עם התפתחות הדפוס עלה היקפם של הספרים.
בעבר במשך מאות שנים, הספרים שימשו אמצעי עיקרי להפצת ידע ולהעברתו לדורות.
במאה ה-20 נוספו הספרים המודפסים: רדיו, קולנוע, טלוויזיה, והאינטרנט, והמון ספרי עלילה הפכו לסרטי קולנוע.
כיום ניתן למצוא ספרים רבים ומידע רב כתוב באינטרנט. ועם זאת הספר ממשיך לשמור על מקומו המרכזי.
ברוב הבתים שאנו מפנים ישנם ספרים רבים, זה יכול להיות ספריה אחת ובחלק מהפעמים חדר גדול שכולו מדפים אשר מכיל ספרים.

הספרים בהם אנו נתקלים בפינויים

הספרים עוברים מיון על ידנו. ספרים קרועים בלויים או הרוסים, מושלכים לפחי מחזור. חלק נמכרים בדוכנים שלנו, וחלק נוסף נתרם לספריות ציבוריות שונות, ספריות רחוב וכדומה.
הספרים שבהם אנו נתקלים הם בשפות שונות חלקם ברומנית, אנגלית, ערבית, עברית וכו'.
זה מדהים שלכל ספר יש קורא. לכל ספר תמיד יש בית ולכן אנו מקפידים על מיונם ותרומתם בכדי שכולם יוכלו להינות ממתנות שהשאירו אחרים.
קריאה מהנה!
libery-1
libery-1

עדי שלום רב
באמצע דצמבר פניתי אליך לשם קבלת הצעת מחיר לרכישת אביזרים וריהוט מדירה השייכת לאגודה למען החייל.
הגעתי אליך לאחר חיפוש באתרים השונים באינטרנט.
הענותך הייתה מקצועית ומהירה.
הופתעתי לגלות כי מדובר באשה צעירה עם מוטיבציה נמרצות מנומסות ובעלות ידע נרחב בתחום.
כמו כן הצעתך הייתה הוגנת ביחס לאחרים.
על כך תודה
בברכה

בועז בוסאני
מנהל בית חם

לוגו עדי

רוצים לקבל הצעת מחיר?
מלאו פרטים:

רגע, לאן תלכו?

קבלו הצעת פינוי בבדיקה מהירה