התקשרו עכשיו: 054-9529365
לקוחות ממליצים
התייעצות עם מומחה
תרומתינו לקהילה

עדי פינויים קונה תכולת דירה במהירות וביעילות!

בואו נאמר שירשתם דירה. אחרי תקופה בה עיכלתם את המצב החדש, אולי התמודדתם עם אובדן של האדם שהוריש לכם או מעבר לבית אבות, עם העובדה שיש בידיכם עכשיו נכס להשכרה או למגורים – עכשיו אתם מתחילים לתכנן איך ממשיכים מכאן. מה עושים עם תכולתו של בית של מישהו, חפציו האישיים ופריטים שנאספו במהלך חיים שלמים? ובכן, זוהי הנקודה בה אנו נכנסים לתמונה. עדי פינויים קונה תכולת דירה מכם. בנוסף, אנו מציעים גם שירות של פינוי דירות עבורכם, כל פריט למקומו (חפצים בעלי ערך למכירה, אחרים לתרומה, ופסולת לאתרי הפסולת המתאימים). השרות הזה ניתן בחינם, לרוב.

קניית תכולת דירה
קניית תכולת דירה

קניית תכולת דירה – איך זה מתבצע בפועל?

קניית תכולת דירה – איך זה מתבצע? בשביל לענות על השאלה הזו, צריך להבין מי אנחנו. אנו שמחים לומר שמה שהתחיל על ידינו כמפעל חברתי שכונתי קטן לפני הרבה שנים, צמח והפך לחברה שלנו, עדי פינויים. החברה מבוססת על ראיית עולם חברתית ועסקית בחבילה אחת. מצד אחד, אנו מפנים עבורכם בתים, דירות, חצרות או כל שטח אחר שעמוס בפריטים חסרי תוחלת עבורכם, ואנו עושים זאת בחינם. ומצד שני, אנו מתפרנסים מהתהליך. חברת עדי פינויים קונה תכולת דירה מכם, מפנה אותה ומוכרת את חלקה, וכך מתפרנסת.

אנו משלמים על פריטים בעלי ערך שנמצאים בדירה, ריהוט, כלים, חפצים שימושיים, חפצי זהב וכסף, תכשיטים, חנוכּיות, חפצי נוי ועוד. לפני קניית התכולה. אנו מבצעים הערכה יסודית יחד עמכם של שווי החפצים הנמכרים ומתכננים את הליך הפינוי. אנו מתחייבים להערכה אמינה ומקצועית. בהמשך הליך הפינוי, חלק מהחפצים נתרמים וחלקם נמכרים הלאה בחנות היד השנייה שלנו או בשווקי פשפשים אם מדובר בפרטים שנפלו בתהליך או חפצים קטנים, מה שנקרא בחיבה 'פּיצ'פקעס'. ובתוך כל התהליך הזה, אנו מנהלים גם מפעל תרומות. חפצים רבים עוברים הלאה למשפחות מצוקה שנמצאות במאגר גדול וחסוי אצלנו.

חברה שקונה תכולת דירה
בית ממנו קנינו את תכולת הדירה

קניית תכולת דירה – הבחירה בנו משתלמת!

כדאי לפנות אלינו כי אנחנו גם יודעים מה צריך לעשות, גם עושים את העבודה בחינם וגם על הדרך עושים מצווה בשמכם ובשמינו ועוזרים לאלו שאין להם. כשאתם ניצבים ומגרדים את הראש אל מול ערימות של פריטים אישיים וחפצים ואינכם יודעים אם לזרוק, למכור או לתרום, אנחנו כאן לעשות סדר. נייעץ לכם על מחיר מומלץ למכירת החפצים, נארוז בעצמנו את כל מה שמיועד לפינוי (אנו באים מצוידים בכל מה שצריך לאריזת דירה יעילה), נוביל את החפצים, התרומות והזבל – כל דבר למקומו. ואם לומר בפשטות את השורה התחתונה – נעשה לכם סדר בבלגן ונשאיר אחרינו בית נקי ומוכן לשימושכם. אנחנו יודעים מה אנחנו עושים, וגם אחרי כל כך הרבה שנות ניסיון, מבינים היטב את רגישות המצב ורוצים להיות שם בשבילכם מכל בחינה. בסופו של יום, כולנו בני אדם.

פנו אלינו עוד היום לקביעת פגישה ללא שום כל התחייבות מצידכם,
צלצלו או צרו קשר באתר ונשמח לעמוד לשירותכם 054-9529365.

רגע, לאן תלכו?

קבלו הצעת פינוי בבדיקה מהירה