שירותי תיווך

לוגו עדי

רוצים לקבל הצעה עבור שירותי תיווך?
מלאו פרטים:

עדי פינויים מרכזת עבורכם את כל השירותים הנחוצים לטיפול בנכס.
עדי פינויים מציעה לכם את שירותיה בתחום פינוי הדירה, ויצרה שת"פ עם המומחים בשירותים להם אתם נזקקים, על מנת ליעל ולקצר לכם את הדרך, לחסוך לכם כאב ראש והתמודדויות שונות מול בעלי המקצוע .
אצלנו תוכלו למצוא את כל השירותים להם אתם זקוקים בפינוי הדירה, ניקיון והדברה, ושת"פ חדש אשר נוצר במיוחד עבורכם – יעוץ ושיווק נדל"ן ללא עלות!
מומחי הנדלן" איתם אנו עובדים יעזרו לכם למכור את הנכס במקצועיות ובמחיר הגבוה ביותר בשוק.
בכדי שתוכלו למכור את דירתכם במחיר הגבוה ביותר ולהנות מתשואה אמיתית עבור כל נכס שבבעלותכם, חברתנו מציעה שת"פ חדש, שירות תיווך המתקדם ביותר בישראל.
במסגרת שירות זה, תיהנו מהערכה של שווי הדירה, מייעוץ אישי בטרם המכירה ומפרזנטציה מקצועית בפני קהל הלקוחות הפוטנציאלי.

פינוי דירה בירושלים

מדוע מומלץ להיעזר בשירותי תיווך ולמה כדאי לכם לבחור דווקא דרכנו?

מכיוון שיש צורך בידע מקצועי על מנת לשווק כל נכס בצורה חכמה, מומלץ להיעזר בשירותי תיווך ולא למכור את הדירה באופן עצמאי. חשוב להכיר מקרוב את תחום הנדל"ן, להבין את הלך הרוח של השוק ולשווק כל נכס ברמה הגבוהה ביותר. בחירה זו תאפשר לכם ליהנות מניסיון בטיפול בנכסים בכל רחבי המדינה, ממוניטין מקצועי, ומליווי אישי לאורך כל הדרך.

כיצד נוכל לעזור לכם להשיג את התמורה הטובה ביותר עבור הנכס שלכם?

הערכת שווי הדירה ללא כל התחייבות

תהינו מהערכה מקצועית של שווי הדירה שבבעלותכם – ללא עלות או התחייבות!
במסגרת השירות אנו נסקור את הנכס ברמה הגבוהה ביותר, נבדוק את הפוטנציאל של השכונה ונעניק לכם אינפורמציה משמעותית אודות אופציות המכירה העומדות לרשותכם. במידה ותרצו, נשמח לשווק בעבורכם את הדירה בצורה האיכותית ביותר.

שיווק מקצועי ופרזנטציות אישיות לקהל הלקוחות הנכון

השלב הבא בתהליך המכירה יהיה שיווק מקצועי ואגרסיבי של הנכס שלכם.
בשלב זה נתאים את אסטרטגיית המכירה הטובה ביותר עבור כל לקוח ונשווק את הדירה באופן שתחסוך לכם הרבה זמן וכסף ובעיקר בלבולי מוח וכאבי ראש.
בחברת התיווך תיהנו מרשת קשרים בין לאומית, משקיעים מחו"ל, משקיעים מהארץ, ומאגר לקוחות פוטנציאליים ,אשר מגדיל את הסיכווים של הנכס להמכר במהירות המרבית, תהנו מטכניקות השיווק שהוכיחו את עצמן במשך שנים ארוכות ומיחס אישי לאורך כל הדרך.

מעטפת מושלמת לכל מכירה

בחירה בחברתנו תאפשר לכם ליהנות ממעטפת מושלמת של פינוי, ניקוי וסידור הדירה – כך שתקבלו את התמורה המקסימלית בזמן המכירה. יתרה מכך, אנו מבצעים קנייה של תכולת דירה ונשמח לספק לכם גם הצעת מחיר עבור הפריטים שאותם לא תצטרכו בדירתכם החדשה. בהמשך, נוכל גם לקשר אתכם עם חברות ניהול ואחזקת מבנים, חברות ניקיון וכל נותני השירותים שיעזרו לכם להיכנס ברגל ימין לדירה החדשה שלכם.
אז מה נותר לכם לעשות? רק לצלצל, ליהנות מסקירה מקצועית של הדירה ולתת לנו לעשות את כל העבודה.

רגע, לאן תלכו?

קבלו הצעת פינוי בבדיקה מהירה