פינוי מחסן

לוגו עדי

רוצים לקבל הצעה עבור פינוי מחסן?
מלאו פרטים:

כולנו בתור בני אדם אוהבים לשמור על דברים שחשובים לנו, חפצים שיש להם ערך סנטימנטלי עבורנו, בגדים ישנים שלנו / של הילדים ועוד. לכן, לרובנו יש בבית חדרון, חדר המדרגות, חניה או כל חלל אחר אשר משמש אותנו בתור מחסן. כל פריט כזה שיש ברשותנו וישמש אותנו מתישהו בעתיד, נכנס לאחד המדפים או הארגזים במחסן, וכך מבלי שנשים לב נאגרים ומתאספים לנו פריטים שונים.

פינוי מחסן – מתי צריך את זה?

כאשר אנחנו מגלים שאותו מחסן הפך להיות מלוכלך, צפוף ושאין בו כבר יותר שימוש או מקום לאחסן פריטים וכאשר החפצים שם כבר לא רלוונטים עבורנו, זה הזמן לפנות לחברת פינוי דירה שתבצע עבורנו פינוי מחסן מקצועי ומהיר ותחסוך לנו זמן ומאמץ רבים. במקרה כזה, פינוי מחסן ע"י חברה מקצועית הנו הפתרון המושלם בעבורכם.
פינוי מחסנים אינו תהליך פשוט, הוא טומן בחובו הרבה לכלוך, עצבים ולעיתים אף עשוי להיות מסוכן. הרי מדובר במחסן בו אגרתם פריטים רבים במשך שנים שמונחים זה על גבי זה ללא סדר וכאשר תיקחו חפץ אחד עלול ליפול על ראשכם חפץ אחר.

בנוסף חשוב שנדע היכן ניתן לזרוק תכולה של מחסן ורהיטים מבלי לקבל לקבל קנס.

אנחנו בעדי פינויים כאן בכדי לחסוך מכם את העבודה הלא נעימה והמלוכלכת בתהליך של פינוי מחסן. לאחר שנים של ניסיון בפינוי מחסנים שונים ומגוונים, פינוי בתים ועוד, אנו מתחייבים שהעבודה שלנו נעשית במקצועיות רבה ובאופן יעיל, בסופה אנו משאירים מחסן ריק, נקי ונוח לשימוש וכל זה בחינם!

עבודת פינוי מחסן שלנו
פינוי מחסן – עדי פינויים

פינוי מחסנים – פתרון מושלם כאשר עוברים דירה:

המקרים בהם רובנו נתקלים בחפצים רבים שאנו לא יודעים מה לעשות איתם הם לרוב כאשר עוברים דירה, עושים סדר בבית, כאשר ההורים עוברים לבתי אבות או כאשר מקבלים דירה בירושה. במקום לזרוק את החפצים, הפתרון במצב כזה הוא לפנות לחברה המתמחה בפינויים שונים כגון פינוי מחסן. בפינוי שכזה תקבלו בסוף התהליך מחסן ריק ונקי שיאפשר לכם להמשיך בעיסוקים שלכם בראש שקט.

פינוי מחסן נעשה בחינם – אתם ודאי תוהים היכן פרנסתנו?

בתהליך פינוי מחסן, הפרנסה שלנו מגיעה מפריטים שונים אשר נמכרים על ידינו בשווקי פשפשים למיניהם. בנוסף, אנו עובדים גם מול סוחרים ומוכרים חלק מהחפצים בחנות היד השנייה שלנו. בזכות זה, אנו מכסים את ההוצאות של פינוי המחסן ומרוויחים את פת לחמנו בכבוד.

בנוסף, אנחנו מאמינים כי "המציל נפש אחת בישראל כאילו הציל עולם ומלואו". חפצים רבים שמגיעים אלינו נתרמים למשפחות נזקקות.

ברשותנו קיים מאגר חסוי וגדול אשר התחיל בתור רשימה שמות שכונתית בו היינו נותנים עזרה לכול אשר היינו יכולים. אט אט השמועות הופצו וכך גדלה הרשימה, אשר היום נקראת מאגר הצדקה שלנו.
אנחנו מבטיחים להיות זמינים בכל חלקי הארץ, בכל שעה, בכל יום, ולספק את העבודה המהירה, היעילה והטובה ביותר בתחום. לצד מקצועיות מוחלטת ויחס אדיב, לא תמצאו טוב יותר מעדי פינויים.

אז למה להסס? חייגו אלינו עוד היום לטלפון 054-9529365 או השאירו פרטיכם כאן.

פינוי מחסן במהירות

או מלאו פרטים וקבלו הצעה משתלמת לפינוי המחסן:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא פינוי מחסנים:

מתי כדי לבצע פינוי מחסן?

פינוי של המחסן כדאי לבצע כאשר הוא עולה על גדותיו ואתם צריכים לאחסן בו פריטים נוספים. כמובן שכאשר המחסן מלא, הוא מהווה גם כר פורה למזיקים למינהם, וכדאי להימנע ממצב זה.

איך מתבצע התהליך אצלכם?

לאחר שיחת ייעוץ ראשונית, אנו נגיע עד אליכם כדי לראות את המחסן ולהבין את מורכבות הפינוי. לאחר מכן, ניתן לכם הצעת מחיר ואם תבחרו לפנות את המחסן שלכם בעזרתנו, נקבע מועד לפינוי.

רגע, לאן תלכו?

קבלו הצעת פינוי בבדיקה מהירה