התקשרו עכשיו: 054-9529365
לקוחות ממליצים
התייעצות עם מומחה
תרומתינו לקהילה

פינוי תכולת דירה בחינם – רק אצלנו!

השירות המיוחד אותו אנו מציעים הוא שרות פינוי תכולתם של חללים שונים כמו פינוי תכולת דירה, פינוי בית, פינוי חצר או פינוי מחסן. לרוב, פינוי דירה עמוסה או חלל צפוף אחר הנו מטלה כבדה ומסובכת שעלולה אפילו לגרום למצוקה לאלו הזקוקים לו. ישנם כמה רגעים עיקריים שזיהינו שבהם אדם צריך בהם פינוי תכולת דירה, כמו למשל דירה שעברה בירושה ומלאה בחפצים אישיים, בית שנפגע במהלך שריפה או הצפה ופינוי שטח מחסן שסתום ומסוכן מרוב פריטים שנזרקו בתוכו. באף אחד מהמקרים כאמור לא מדובר במטלה של מה בכך, ואנו מציעים להיות שם בשבילכם לעזר באותו רגע.

השירות שאנו נותנים הנו ב-ח-י-נ-ם (למעט מקרים חריגים), איננו גובים כסף על פינוי תכולת דירה. ובנוסף, אנו דואגים שחלק נכבד מהחפצים המפונים ייתרם לאנשים שזקוקים להם מאוד ופסולת תושלך רק היכן שמותר (אנו עובדים בתיאום עם שירותי התברואה בעיר ותחת חוקים עירוניים רלוונטיים).

פינוי תכולת דירה – פרקטיקה לצד רגישות

אנו מאמינים גדולים ביצירת מצב בו כולנו יוצאים מורווחים. לכן, חרטנו על דגלנו לספק ללקוחותינו שירות מקצועי, נוח, מאורגן ומתוכנן, כדי שתצטרכו להתעסק עם הפינוי כמה שפּחות. את השירות שאתם מקבלים מאיתנו בעדי פינויים אנו מציעים ללא תשלום. אולם, אנחנו עדיין צריכים להתפרנס בכבוד ולהתקיים. המקור לפרנסתנו נמצא במכירת פריטים שונים שנשמטים במהלך פינוי תכולה, בשווקי פשפשים או מכירתם בחנות יד שנייה שלנו וכך אנו יכולים להמשיך להתקיים. בעבור חפצים יקרי ערך אנו כמובן משלמים. אם אינכם בטוחים מה לעשות וכמה לגבות – השתמשו בליווי שאנו מציעים; אנו נותנים ייעוץ והערכת התכולה בטרם פינוי תכולה כדי שתוכלו להחליט כיצד להתקדם.

פינוי תכולת דירה מקצועי
פינוי תכולת דירה – עדי פינויים

 

בנוסף, אנו שומרים על קשר עם מאגר שלם של משפחות ואנשים מעוטי יכולת אליהם אנו מעבירים חפצים ברי שימוש לפי צרכיהם. אנו מאמינים במשולש המנצח אותו אנו יוצרים – אתם ממשיכים בחייכם עם פחות מטען, משפחות נזקקות מקבלות עזרה ואנחנו מתפרנסים ויכולים להמשיך ולספק את השירותים שלנו.

צריכים עזרה בפינוי תכולת דירה? הגעתם למקום הנכון!

פינוי תכולת דירה ובית הוא אף פעם לא משימה קלה. פעמים רבות צריך עזרה בסידור הפריטים לפני מעבר דירה, אבל בשביל זה אנחנו כאן, להוציא מתוק ממר ותוצאות חיוביות ממצב קשה. כמו כן, נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם גם במצבים אחרים כמו פינוי חצר, פינוי גג או פינוי מקלט מחפצים שעומדים ומפריעים. אתם צריכים שטח נקי מחפצים? אנחנו כאן.

פנו אלינו עוד היום לקביעת פגישה ללא שום כל התחייבות מצידכם,
צלצלו או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר ונשמח לעמוד לשירותכם 054-9529365.

פינוי תכולה בחינם
לפני ואחרי – פינוי תכולת דירה של עדי פינויים

 

רגע, לאן תלכו?

קבלו הצעת פינוי בבדיקה מהירה