פינוי חנויות

לוגו עדי

רוצים לקבל הצעה עבור פינוי החנות?
מלאו פרטים:

חנות שיש בה תכולה מיותרת היא חנות שלא ניתן להפיק ממנה תועלת אמיתית. על-מנת להשמיש את השטח בזמן קצר ובדרך הבטוחה ביותר, מומלץ להיעזר בשירות מקצועי של פינוי חנויות. עם עדי פינויים מובטח לכם ולכן מענה יעיל, אמין ובמחיר משתלם – על בסיס ניסיון של למעלה מ-15 שנים בכל סוגי הפינויים, לרבות פינוי חנויות.

פינוי חנות בזמינות מקסימלית

החיים המודרניים מייצרים בלא מעט מקרים צורך מיידי בפינוי תכולת חנות. למעשה כמעט בכל מצב שבו נדרש פינוי חנות, השאיפה המובנת של הבעלים היא להשלים את המלאכה תוך זמן קצר ככל האפשר – כדי שאפשר יהיה להשתמש בשטח יקר הערך.

בזכות הניסיון הרב שצברנו וההתנהלות היעילה, אנחנו יכולים להבטיח זמינות גבוהה – וגם לקיים את ההבטחה. למעשה, במידת הצורך נוכל ברוב המקרים להגיע אליכם כבר היום או מחר כדי לבחון את השטח, לספק הצעת מחיר ולהתחיל את הפינוי.

פינוי חנות בשקיפות מוחלטת ועם תכנית עבודה מסודרת

מפתח נוסף להשלמת פינוי חנויות – כמו גם פינוי משרדים, דירות ושאר השירותים שהחברה שלנו מספקת – הוא תוכנית עבודה מדויקת ומסודרת. הבקיאות שלנו בתחום מאפשרת לזהות מיד כל מכשול שעלול לגרום לבעיות תוך כדי הפינוי, וגם למצוא לו פתרון נכון. בדרך זו אנחנו מגבשים תוכנית עבודה מסודרת ויעילה במיוחד, ולכן הפינוי יושלם בזמן הקצר ביותר האפשרי. כמו כן, אנחנו מתנהלים בשקיפות מוחלטת ומשתפים אתכם בכל החלטה. גם אם תוך כדי הפינוי יתגלו פריטים וחפצים שלא הייתם מודעים לקיומם, נעדכן אתכם מיד ונקבל מכם הנחיות כיצד לפעול.

או מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת לפינוי המשרד:
פינוי חנויות מהכל
חנות לאחר פינוי שלנו

פינוי חנויות בלי להוות מטרד לאף אחד

כשצוות מיומן שלנו מבצע פינוי חנויות, פינוי דירות, מקלטים, מחסנים או כל מבנה אחר, הוא מקפיד להתחשב בסביבה – הפיזית והאנושית. העבודה מתבצעת בשקט מרבי, וכל פעולה מתוכננת היטב ובפרט כשיש פריטים גדולים וכבדים בחנות (על-מנת לא לפגוע בקירות, משקופים, גדרות וכו'). בנוסף, נפנה את כל התכולה המיותרת לאתרי פסולת או מחזור מורשים, על-מנת למנוע פגיעה בסביבה. תועלת נוספת היא השקט הנפשי שלכם, בזכות הידיעה שאין סיכוי להסתבכות מול הרשויות עקב פסולת שהושלכה במקום לא מתאים.

איך נקבע המחיר של פינוי החנות?

שירות פינוי חנויות מתומחר על בסיס מספר פרמטרים רלוונטיים: היקף התכולה שיש לפנות מהשטח, מורכבות הפינוי ושווי התכולה. לגבי היקף התכולה אנחנו לוקחים בחשבון בכל פינוי חנות, מחסנים, פינוי דירה וכו' גם את הכמות וגם את הגודל והמשקל של הפריטים, שכמובן משפיעים על משך העבודה המתוכנן. מורכבות הפינוי מושפעת בין השאר מהנגישות למבנה, מהקושי או הקלות של הוצאת הפריטים מהחנות עד לרכב הפינוי או למכולה, ועוד.

כשישנם פריטים בעלי שווי כספי שבעלי החנות לא מעוניינים בהם יותר, ניתן להשתמש בהם כחלק מהתשלום (בדומה לאופציה של קניית תכולת דירה). בכל מקרה, תקבלו מאיתנו הצעת מחיר מפורטת, כאמור בשקיפות מלאה – וגם ללא מחויבות מצדכם אלא רק מצידנו, להצעה הוגנת ומשתלמת (שכולל גם לוח זמנים מפורט להשלמת הפינוי).

תוספות אפשריות לפינוי תכולת החנות

בחלק מהמקרים גם לאחר פינוי חנות, כלומר כשכל התכולה המיותרת כבר לא קיימת, עדיין לא ניתן להשתמש בשטח מכיוון שנדרשות פעולות משלימות כגון ניקוי, חיטוי, צביעה מחודשת של הקירות, הדברת מזיקים ועוד.

בכל מקרה, שירות פינוי חנויות ניתן על-ידינו בפריסה ארצית רחבה. כדי לדעת האם אנחנו מגיעים גם לעיר שבה נמצאת החנות שלכם, עברו לרשימת איזורי השירות שלנו.

או מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת לפינוי המשרד:

רגע, לאן תלכו?

קבלו הצעת פינוי בבדיקה מהירה