התקשרו עכשיו: 054-9529365
לקוחות ממליצים
התייעצות עם מומחה
תרומתינו לקהילה

שירותי אלטעזאכן – כיצד זה עובד?

יותר מדי חפצים – זוהי בעיה מוכרת בקרב אנשים רבים. ככל שעוברות השנים, כך הבעיה הופכת לקריטית יותר בקרב אנשים רבים, היות שכל שנה מביאה איתה יותר ויותר חפצים. קיימת אפילו תופעה פסיכולוגית מוכרת שנקראת אגרנות כפייתית ואינה מאפשרת לאנשים לזרוק חפצים, גם אם מדובר בלא פחות מזבל שכבר אין בו צורך. במקרים אחרים, מדובר בחפצים שיש בהם צורך, אך לא לאדם הספציפי (בשל גיל, מצב בריאותי וכן הלאה). במקרים אלה, אלטעזאכן הינוו פתרון מעולה למקרים רבים.

מהו אלטעזאכן?

מדובר בדרך פעילות שכולנו מכירים, שמקורה באירופה. כאשר הגיעו לארץ העולים הראשונים מאותן מדינות, הם החלו לפעול באותה הדרך. משמעות הביטוי ביידיש הוא "דברים ישנים". הרוכלים שעסקו בתחום נהגו להסתובב בשכונות עם עגלה רתומה לסוסים וצעקו לכל עבר שהם אוספים דברים ישנים. פינוי תכולת דירה באמצעות שירות זה מאפשר לא לדאוג להובלת החפצים למקום כלשהו, משום שהרוכלים פשוט מגיעים, לוקחים הכל, חלק מתקנים, חלק זורקים וחלקק מעמידים למכירה בשוקי הרוכלים השונים. למרות השנים שעברו, הדבר היחיד שהשתנה בקרב אנשי האלטעזאכן הוא אמצעי התחבורה שהפך, באופן טבעי, לרכב ממונע. יתר על כן, המושג השגור בפי כל מאפשר גם לרוכלים המודרנייםם שמוצאם ממש אינו אירופאי להמשיך ולהכריז על בואם באותה הדרך, רק במבטא האופייני להם.

אלטעזאכן בתל אביב

כיצד שירות זה מסייע לבעיית אגרנות כפייתית?

הבעיה שתוארה כאן נקראת בשפה המקצועית אגרנות – בעיה שבה אדם אינו מסוגל לזרוק חפצים. הדבר עשוי לבלוט בכל פינוי תכולת דירה שאינה נגמרת, בעת פינוי מקלטים (אחד המקומות שבהם רבים אוגרים את החפצים שעבורם כבר אין להם מקום בבית, אך עשויים להיות מועילים בנקודה בלתי ידועה בעתיד). בעוד שיש לטפל בעניין אגרנות כפייתית באופן מקצועי, באמצעות שירות האלטעזאכן ניתן לפנות לפחות את החפצים הגדולים.

כיצד מזמינים את השירות?

אם אי פעם שמעתם את הכרוז בשכונה שלכם, סביר להניח שהרכב יעבור שם מדי פעם, ואז ניתן לפנות לאנשים שברכב ולסיים את העניין בן רגע. במקרים אחרים, ניתן לפנות לחברה אחראית המתמחה בביצוע פינויים מכל הסוגים ונותנת פתרונות לכל סוגי הפינויים. ישנם חברות המציעות פינוי דירה בחינם ואפילו תשלום עבור חפצים בעלי ערך (פריטי ריהוט מיוחדים וישנים או כל דבר אחר שיכול לעורר את עניינם של הקונים בשוק הפשפשים). עד כמה שהשירות נשמע פשוטט ואפילו פרימיטיבי – מדובר בדרך פעולה שקיימת כבר יותר ממאה שנה – ולמרות השינויים הרבים שאנו עדים להם, חפצים נשארים חפצים ותופעת האגרנות נותרת כפי שהייתה גם כן, והשירות נותר אקטואלי.

זקוקים לשירותי אלטעזאכן? פנו אלינו עוד היום בטלפון 054-9529365 ונשמח לעמוד לשירותכם!

רגע, לאן תלכו?

קבלו הצעת פינוי בבדיקה מהירה