התקשרו עכשיו: 054-9529365
לקוחות ממליצים
התייעצות עם מומחה
תרומתינו לקהילה

פינוי דירה לפני רילוקיישן

החלטתם לערוך שינוי מקצועי שישפיע בצורה דרסטית על החיים שלכם ושל המשפחה שלכם: לעבוד באחת ממדינות העולם במסגרת רילוקיישן. ברור לכם שאתם צריכים להיערך היטב לקראת המעבר, שיהיה מן הסתם מורכב יותר מאשר מעבר לעיר אחרת בישראל. פעולה שרצוי מאד שתכניסו לתכנית ההכנות שלכם היא פינוי הדירה שלכם מחפצים, שיכול ולעיתים גם צריך להתבצע באמצעות חברה מקצועית בתחום.
relocation-1

אז למה לבצע פינוי דירה?

פינוי דירה לפני רילוקיישן הוא צעד מתבקש בלא מעט מצבים. פעמים רבות אנחנו מעוניינים להעביר איתנו למדינת היעד חפצים רבים, בין אם רהיטים, בגדים, מוצרי חשמל או פריטים אחרים שיקרים לנו. פינוי תכולת הדירה מאפשר לנו לעשות סדר בבלאגן, לדעת מה בדיוק צריך לעבור איתנו ולמה רצוי שיימצא פתרון אחר. אם יש חפצים שמתגלים בשלב הזה כבלתי שמישים עקב בלאי או בשל העובדה שאין להם צורך בדירה החדשה, ניתן למכור אותם, לתרום אותם או להעבירם לאתרי הטמנה מוסדרים. פינוי הדירה הוא הצעד הראשון בדרך לאלה, וההליך הטכני שמאפשר להוציא את החפצים מהדירה (אסור לשכוח שחלק משמעותי מהם הוא כבד וגדול גם יחד).

פינוי דירה הוא רעיון מצוין גם כאשר מעוניינים להשכיר או למכור את הדירה לאחרים טרם המעבר. בהרבה דירות יש חפצים רבים ומיותרים שתופסים מקום יקר, או אפילו פוגעים באטרקטיביות של הדירה. הפינוי מציע את זה, תוך כדי מאמץ מינימלי מצדם של הדיירים. הימים ואפילו החודשים לפני הרילוקיישן צפויים להיות עמוסים מאד, כך שכל דרך לחסוך בזמן ובמאמצים היא מבורכת – פנייה לחברה מקצועית לצורך הפינוי עשויה בהחלט לסייע בכך.

רגע, לאן תלכו?

קבלו הצעת פינוי בבדיקה מהירה