התקשרו עכשיו: 054-9529365
Please leave this field empty.

לקוחות ממליצים
התייעצות עם מומחה
תרומתינו לקהילה

נדרשים לבצע פינוי דירה? כך תעשו זאת נכון

נדרשים לפנות דירה? אין סיבה להמתין עד לרגע האחרון, כאשר הברירה היחידה שתיוותר לכם היא ברירת מחדל. תכנון מבעוד מועד יאפשר לכם להסתייע במענה מקצועי שיאפשר לכם לישון בשקט בימים שקודמים לפינוי.

לפינוי דירות עשויות להיות סיבות שונות- כגון פטירה (עזבונות) רילוקיישן ועוד. חברה מקצועית מציעה לכם שירות שייתן לכם מענה לצורך למצוא פתרון לתכולה ויותיר את
הבית, את החצר או המקלט, את בית העסק וכל מתחם שנדרשים לפנותו, נקי לחלוטין.

ריכוז הפינוי אצל חברה הנותנת לכם לא רק מענה פיזי ובכך לא רק מסייעת לכם ומקלה עליכם אלא נותנת מענה לצורך, שלא אחת הוא לא ניתן לדיחוי, בכך שהיא פוטרת אתכם הן מהמאמץ הכרוך בפינוי דירה והן מכאב הראש אשר אתם עלולים ללקות בו ולסבול ממנו כתוצאה מאי ידיעה מה לעשות עם התכולה הגדולה והיקרה.

החברה מאומנת ומיומנת בביצוע יעיל ומהיר של פינוי דירות, תוך הקפדה על עמידה חסרת פשרות בלוח זמנים מוסכם מראש. החברה מגיעה עם צוות עובדים המצוידים בכל הציוד הנדרש לפינוי כל סוגי התכולות. העבודה מתבצעת באופן מסודר ונקי, מבלי להותיר כל פסולת.

החברה נותנת מענה בנושא אחסנת התכולה שהיא מפנה נשמר בתוך מתחמי אחסנה ייעודיים עד שיימצא לה קונה. הערך המוסף של שירותי החברה הוא בהעדר צורך של הלקוח להתכונן לקראת הפינוי, להיערך לקראתו ולאסוף מכלים או ארגזים שבתוכם יש להניח את התכולה המיועדת לפינוי. הכול החברה עושה.

לא אחת כאשר ההכרח כופה על אנשים לפנות דירות לאלתר- ניתן לקבל מענה מהחברה הזמינה 24/7.

אם אתם קשורים לתכולת הדירה ולחפצים שונים בה יש ערך רגשי רב ועמוק עבורכם, אתם עלולים להתקשות להיפרד מהם. חרף ההבנה והלגיטימיות הטבעית המלאה לאמץ חפצים שונים, לא אחת חייבים להיפרד מהם. כאשר חברה מקצועית, שהיא, לצורך העניין, גורם זר מחוץ למשפחה, עושה זאת, קל יותר לשחרר ולהשתחרר מהחפצים.

הרווח כולו של כולם

בשונה מחברת הובלות רגילה, החברה משלמת על התכולה. היא מעניקה שירות הערכת שווי של חפצים, תהליך המתנהל בשקיפות ובהוגנות מרביות, ומאפשרת בכך לסיים את תהליך הפינוי ואת קבלת הכסף של החפצים הנמכרים לחברה בתוך זמן קצר. המהירות והיעילות, כמו גם הרווח והתועלת, חשובים לכולם.

מי מכם שיזמינו את השירות עשויים להיות מופתעים לפגוש נשים. הנשים המקצועיות מבצעות את העבודה ביעילות, תוך שמירה קפדנית על ניקיון, בשימוש בציוד ובחומרים ידידותיים לסביבה, תוך שיתוף עם מחלקת התברואה של הרשות המקומית אשר בשטח השיפוט שלה נמצא הבית המפונה.

אתם ודאי תשמחו לדעת כי חלק מהתכולה המפונה נתרם למשפחות נזקקות, ובכך מביאה החברה לידי ביטוי את האחריות והמעורבות.