התקשרו עכשיו: 054-9529365
לקוחות ממליצים
התייעצות עם מומחה
תרומתינו לקהילה

מקרים מיוחדים של פינוי תכולה

ישנם מקרים רבים בהם יש צורך בהזמנה של שירותי פינוי תכולה, מקרים בהם רבים מעדיפים להזמין חברת פינוי דירה מקצועית אשר תבצע את הפינוי ולא לבצע אותו בעצמם. יחד עם זאת, מבין כל המקרים הרבים הללו, ישנם מספר תרחישים בולטים עליהם תוכלו לקרוא במאמר זה.

פינוי תכולה מבתי מלון

היום בתי מלון רבים מבינים כי התחרות גוברת וקשה יותר, ולכן רבים משקיעים בשיפוץ של המלון ובשדרוג שלו על מנת למשוך אורחים חדשים. בכדי לבצע את השיפוץ ואת השדרוג של החדרים יש לפנות את התכולה מהחדרים, ולכן בתי מלון עובדים עם חברות פינוי דירה מקצועיות אשר מבצעות את הפינוי הזה על הצד הטוב ביותר.

החברה יכולה לבצע מיון של התכולה לפני הפינוי, כך שאת הפסולת ואת התכולה להן בית המלון אינו זקוק מעבירים אל האשפה, ואת התכולה השימושית מאחסנים במחסנים עד לסיום השיפוצים.

למידע נוסף על פינוי בית מלון לחצו כאן.

פינוי תכולה ואריזה

פינוי ירושות

פעמים רבות, לאחר פטירה של אדם קרוב מגלים כי הדירה שלו היתה עמוסה במגוון רחב של חפצים שאגר עם השנים. פינוי ירושות איננו קשה רק מבחינה נפשית, בשל הזיכרונות שמעלים החפצים אותם אנו מפנים, אלא גם קשה מבחינה פיזית בשל העובדה שבתים רבים מלאים בתכולה, כך שמדובר בעבודה קשה המצריכה מספר ימים, ואפילו שבועות.

לכן, אם אתם צריכים לפנות דירה מירושה, הפתרון הטוב ביותר הוא לפנות אל חברת פינוי דירה מקצועית אשר תבצע פינוי ירושה בצורה מקצועית ותוך הפגנת רגישות למצב ופינוי החפצים תוך שמירה על כבודו של הנפטר.

פינוי אגרנות כפייתית

אחד המצבים המוכרים ביותר לחברות פינוי דירות הוא אגרנות כפייתית. אגרנות כפייתית הינה הפרעה אובססיבית אשר גורמת לרבים לאגור חפצים רבים ומיותרים ללא כל סיבה. לעיתים, ההפרעה הזו נגרמת בעקבות שינוי קיצוני בחיים כמו פטירה של אדם קרוב, שינוי קיצוני במצב הכלכלי וכדומה, ולעיתים מדובר בהפרעה אשר קיימת במימדים קטנים בילדות ומתרחבת עם הזמן, בעיקר לאחר המעבר של האגרן מבית הוריו לבית משלו.

במקרים כאלו חשוב לפנות אל חברת פינוי דירה שלא רק תפנה את כל התכולה והאשפה מהדירה, אלא גם תבצע ניקיון יסודי של הדירה לאחר הפינוי. כאשר מדובר בדירת אגרן שהוזנחה במשך זמן רב, ישנו סיכוי גדול להימצאותם של חיידקים רבים במקום, מזיקים שונים, עובש וכדומה, ולכן יש לנקות את הדירה באופן יסודי ולטהר אותה לחלוטין לפני שחוזרים למגורים בה או שמציעים אותה למכירה או להשכרה.

זקוקים לעזרה מקצועית בפינוי התכולה? פנו אלינו עוד היום בטלפון 054-9529365 ונשמח לעמוד לשירותכם!

רגע, לאן תלכו?

קבלו הצעת פינוי בבדיקה מהירה