התקשרו עכשיו: 054-9529365
Please leave this field empty.

לקוחות ממליצים
התייעצות עם מומחה
תרומתינו לקהילה

פינוי בתים בחינם זה עסק למומחים!

עדי פינויים מספקת מגוון רחב של שירותי פינוי, כאשר פינוי בתים הנו אחד הבולטים שבהם. אנחנו כאן כדי לעזור לכם בפינוי כל החפצים שהצטברו במהלך השנים, במקום להשליך אותם לזבל. אנו מקפידים בפינוי הבית על יחס ומענה רגישים לצורכי לקוחותינו בכל שלבי תהליך הפינוי. לנו חשוב שהעבודה מולכם תיעשה בצורה אחראית, נמרצת, מקצועית וזריזה.

העבודה שלנו נעשית בצורה מקצועית מול כל הגופים הרלוונטים, כולל מול הרשויות המקומיות, כאשר בכל תהליך פינוי – הפסולת מפונה על ידינו לאתר פסולת מורשה. המטרה שלנו הנה להקל עליכם בכל שלבי תהליך פינוי הבית ולהשאיר לכם חלל ריק ונקי. חשוב לנו להדגיש כי פינוי בתים כולל בחובו מצווה גדולה – צדקה. "הפסולת של האחד היא זהב בשביל האחר" – החפצים שנלקחים מהבית עוברים ניקוי ומיון וחלק גדול מהם עובר למוסדות תרומה ולמשפחות נזקקות הקיימות לנו במאגר. פעמים רבות אתם יכולים למצוא את עצמכם עם חפצים רבים שאין לכם שימוש בהם. אנחנו נשמח להעביר את הציוד המיותר שלכם לאנשים הזקוקים לו באמת. לקריאת מידע נוסף בנושא, אתם מוזמנים לעבור לעמוד אודות.

פינוי בית נדרש עקב מספר סיבות:

  • לאחר שריפה – אם חלילה הייתה לכם שריפה בבית, אנחנו נגיע אליכם ונמיין את כל החפצים. במידה ונשארו חפצים שמאפשרים את פינוי הבית, אנו נמיין את מה שהולך לפח, את מה שנשאר עבורכם ואת מה שאנחנו נוכל להעביר לתרומה.
  •  קבלת ירושה – במקרים בהם איבדתם חלילה קרוב משפחה, שהוריש לכם דירה עם תכולה שאין לכם מה לעשות איתה. אנו מתמחים בפינוי ירושות.
  • פינוי עקב אגרנות כפייתית – אגרנות כפייתית הינו מצב בו אנשים אוגרים במשך השנים, חפצים רבים, מבלי לזרוק מאומה.

פינוי בתים נעשה בחינם – אם כך, אתם ודאי שואלים היכן פרנסתנו?

בתהליך פינוי בתים, הפרנסה שלנו מגיעה מפריטים שונים אשר נמכרים בשווקי פשפשים למיניהם. אנו עובדים מול סוחרים ומוכרים חלק מהחפצים בחנות היד השנייה שלנו. בזכות זה אנו מכסים את ההוצאות של פינוי הבתים ומרוויחים את פת לחמנו בכבוד.

פינוי בית – למה אנחנו?

אנחנו בעדי פינויים מתחייבים בפניכם לפינוי דירה מהיר, תוך מתן שירות אמין והוגן לכל לקוח. לנו חשוב שתהליך פינוי בית יעשה תוך התחשבות רבה בכם ובשכנים, בשעות נוחות , מבלי לגזול מכם זמן יקר וימי עבודה. בנוסף, חשוב לנו שהלקוח לעולם לא יצטרך לחכות. אנו מתחייבים ותת לכם יחס אדיב, ישר והגון.

אנחנו מבטיחים להיות זמינים בכל חלקי הארץ, בכל שעה של כל יום, ולספק את העבודה המהירה, היעילה והטובה ביותר בתחום. לצד מקצועיות מוחלטת ויחס אדיב, לא תמצאו טוב יותר מעדי פינויים.

אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום באמצעות הטופס או בטלפון 054-9529365.